Pirkinių krepšelis

No products in the cart.

Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://tugrazi.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome:

E-parduotuvėje Tu graži pateikiamose registracijos, užsakymo, komentarų formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pvz., nurodyti vardą ir pavardę, telefono numerį, gyvenamąją vietą, el. pašto adresą), kuri būtina el. prekybos sistemos funkcionavimui ir Jūsų užsakymų administravimui. E-parduotuvės vadybininkai niekada neprašo nurodyti slaptos asmeninės informacijos (pvz: asmens kodų, slaptažodžių, banko kodų ir pan.). Pateikdami asmeninę informaciją Jūs kartu sutinkate ir leidžiate naudoti ir tvarkyti šią informaciją ir duomenis pateikiant Jums informaciją, norint susisiekti su Jumis verslo reikalais ar vidinei statistikai tvarkyti. Kliento prisijungimo į e-parduotuvės asmeninę paskirą slaptažodis įvedamas tik specialioje formoje, saugomas užkoduotas duomenų bazėje ir Jūs patys atsakingi už jo slaptumo išsaugojimą bei įsipareigojate neperduoti tretiems asmenims.

 

Slapukai (cookies)

Slapukas – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto svetainės į asmens kompiuterį, kad būtų galima atskirti asmens kompiuterį (IP adresą), naršyklės tipą ir matyti asmens veiklą internete (turinį ir universaliuosius adresus (URL), prie kurių yra jungiamasi), prisijungimų data ir laikas. Unikalus numeris identifikuoja asmens naršyklę kiekvieną kartą asmeniui apsilankius interneto svetainėje. Slapukai neleidžia įsiminti asmeninės informacijos (tokios kaip asmens vardas ir adresas). Svetainėse slapukai naudojami, siekiant vesti statistiką, tokią kaip asmenų apsilankymų interneto svetainėje skaičius ir srautas. Tokia informacija nebūna susieta su asmenine informacija. Asmuo gali bet kada išjungti slapukų naudojimą. Be aiškaus Pirkėjo leidimo nėra naudojami šiame skirsnyje nurodyti asmens duomenys, ypač IP adresas, nebent toks naudojimas yra būtinas teikti mūsų paslaugoms ir (arba) saugumo tikslais, ypač – kibernetinių atakų, tokių kaip duomenų surinkimas ar paslaugos trikdymo atakos prevencijai bei leidimo neturinčių programų prevencijai.

Galite leisti įrašyti slapukus arba jų atsisakyti. Dauguma žiniatinklio naršyklių automatiškai priima slapukus, bet galite pakeisti savo naršyklės nuostatas, jei norite nepriimti slapukų arba gauti įspėjamąjį pranešimą prieš juos įrašant. Paskaitykite savo naršyklės instrukcijas ar tiesiog sužinokite daugiau apie šias funkcijas. Jei pasirenkate nepriimti slapukų, gali būti, kad negalėsite naudotis interaktyviomis šios svetainės savybėmis.

Duomenų subjekto sutikimo nereikia, jei slapukai yra naudojami internetinės parduotuvės svetainėje pirkėjo pasirinktų prekių krepšeliui formuoti ir pan.

Jokie asmeniniai kliento duomenys nėra kaupiami slapukų pagalba.

Būtinų slapukų įrašymo metu jokiems tretiesiems asmenims informacija nėra teikiama.

Kai Jūs prisijungiate, mes sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Registracija per Facebook arba el. paštu

Registruojantis per „Facebook“ paskyrą, iš svetainės Pirkėjas perkeliamas į „Facebook“ svetainę ir paprašoma įvesti savo „Facebook“ paskyros prisijungimo duomenis. Pirkėjui įvedus savo „Facebook“ prisijungimo duomenis ir atsidūrus „Facebook“ svetainėje, Pirkėjas gali nuspręsti, ar kartu su savo viešu profiliu (konkrečiai – nario vardu, profilio nuotrauka) pageidauja mums suteikti daugiau savo „Facebook“ duomenų, t.y. elektroninio pašto adresą. (Pirkėjui nekeičiant numatytųjų nustatymų, bus pasirinkti visi aukščiau paminėti „Facebook“ duomenys. Paspaudus mygtuką „Tęsti kaip…“ (angl. „Continue as…“), Pirkėjas sutiks, kad pasirinkti „Facebook“ duomenys bus perduodami tugrazi.lt) .Gaunami duomenys iš „Facebook“ bus panaudoti Pirkėjo paskyrai sukurti. Tai reiškia, kad bus naudojamas Pirkėjo „Facebook“ paskyros nario vardas kaip meduoliunamai.lt paskyros vardas. Bet kuriuo metu Pirkėjas gali atsieti savo „Facebook“ paskyrą. Tai padaryti galite savo paskyroje, „Vartotojo informacija“ arba susisiekus su mumis (info@tugrazi.lt).

Jei Pirkėjas nepageidauja registruotis per „Facebook“ paskyrą, tai padaryti galės suvedęs savo toliau nurodytus duomenis: elektroninio pašto adresas (privaloma informacija), slaptažodis. Pirkėjui nepageidaujant turėti savo paskyros, jis neprivalo jos susikurti ir pateikti užsakymą gali be paskyros sukūrimo, pateikdamas tik vardą, pavardę (privaloma informacija), elektroninio pašto adresą (privaloma informacija), pristatymo adresą.